Studia podyplomowe – Zabrze

Studia podyplomowe – Zabrze
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej okazało się, że nie posiadasz wystarczających umiejętności do wykonywania zadań. Jednak osoba odpowiedzialna za rekrutację doceniła inne Twoje cechy i postanowiła dać Ci szansę. Poprosiła jednak, żebyś zajął się uzupełnieniem wiedzy. Co powinieneś zrobić?

W takim przypadku dobrym rozwiązaniem będą studia podyplomowe. Krótki kurs nie pomoże poznać Ci całego zakresu tematów, a regularne studia mogą kolidować z czasem pracy. Dodatkowe studia odbywają się w weekendy, dlatego będziesz mógł spokojnie pracować i zdobywać doświadczenie. Takie studia poruszają dużo większy zakres tematów i dla osoby, która potrzebuje wiedzy będą idealnym rozwiązaniem.

Kiedy podejmiesz takie studia nie zapomnij poinformować o tym swoich kadr – zwłaszcza, jeżeli dodatkowe wykształcenie było jednym z warunków przyjęcia do pracy. Jeżeli pracodawcy zależy na Twojej osobie, możesz również poprosić o częściowe lub całkowite zwrócenie kosztów za naukę. Staniesz się wtedy inwestycją pracodawcy.

Pozostałe artykuły o szkole i edukacji: