Nie bójmy się nowych technologii

Nie bójmy się nowych technologii
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Nie bójmy się nowych technologii

web30Wiele osób boi się obecnego rozwoju techniki, szczególnie starsze osoby nie są na bieżąco w aktualnych dziedzinach technicznych – mają problemy z obsługą komputera, niekiedy nawet telefonu komórkowego. W praktyce jednak okazuje się, że najnowsza technologia znacząco ułatwia nasze życie – zwiększa nasze możliwości, praca na komputerze przy umiejętnej obsłudze wielu programów bardzo skraca czas, jaki musimy poświęcić na wykonanie określonego zadania a ułatwiony kontakt międzyludzki dzięki internetowi sprzyja zawieraniu nowych znajomości.

Najnowsze technologie wykorzystywane są również w medycynie. Dzięki temu diagnostyka chorób znacząco się rozwinęła. Jesteśmy w stanie wykryć nawet niewielkie zmiany i skutecznie je wyleczyć, ponadto diagnostyka prenatalna pozwala na leczenie – nawet operacyjne także dzieci, które przebywają jeszcze w łonie matki.

Oczywiście nowe technologie to także inżynieria kwantowa czy nanotechnologie, które pozwalają na produkcje zaawansowanych urządzeń. Nie bójmy się nowinek technicznych, dostrzeżmy jak bardzo mogą one ułatwić nasze życie.

Dziekujemy za chwile spedzone na naszej stronie. Jesli masz pomysly co lub jak mozemy ulepszyc prosimy o kontakt. G50 to blog o sprzęcie komputerowym, oprogramowaniu i Internecie. IT, Komputery i Internet to bardzo szybko rozwijające się dziedziny wiedzy. Codziennie ukazują się nowości dotyczące sprzętu czy oprogramowania. Codziennie pojawiają się nowe strony Internetowe: społecznościowe, finansowe czy newsowe. Czytaj nasz serwis aby być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami. Serwis powstał z Inicjatywy uznanych Poznańskich firm, takich jak profesjonalne centrum Fitness, firma Administrująca nieruchomościami oraz Ogólnopolska hurtownia isntalacyjna. Całość tworzenia serwisu koordynuje Poznańska Agencja Interaktywna. Serwis powstał aby przybliżyć Interanutom zagadnienia związane z komputerami, Internetem oraz zaprezentować inne ciekawe artykuły. Firmy tworzące ten serwis chcą podzielić się wiedzą, którą wypracowały podczas wielu lat działalności na Poznańskim rynku biznesowym.
Możemy zaproponować rownież coś dla twórców stron WWW – interesujący serwis, który przypadnie do gustu nie tylko początkującym webmasterom.
Serwis g50.pl poświęcony jest również procesowi tworzenia stron WWW. Znajdziecie tu praktyczne porady na temat tworzenia stron w języku HTML, Java Script, PHP, CSS. Nie zabrakło tu również też przydatnych programów dla webmasterów obejmujących m.in. fora, chaty, artykuły.

Jak wynika z raportu organizacji Interactive Advertising Bureau Polska (skupia firmy działające w branży internetowej) w Polsce w okresie od grudnia 2004 do grudnia 2005 przybyło pół miliona nowych internautów. Użytkownicy Internetu w 2006 roku to prawie 10 mln Polaków, pod koniec roku 2009 liczba ta urosła do ponad 15 milionów ludzi. Internet jest najszybciej rozwijającym się medium na świecie. W 2006 roku prestiżowy tygodnik TIME przyznał tytuł człowieka roku każdemu użytkownikowi sieci. Można śmiało stwierdzić, że rok 2006 jest początkiem drugiego boomu internetowego. Co więcej, istnieją przesłanki pozwalające stwierdzić, że wzrost znaczenia Internetu jest długofalowy i, mimo kryzysu finansowego, oparty na solidnych podstawach.

Pozostałe artykuły o szkole i edukacji: