Jak to się wszystko zaczęło?

Jak to się wszystko zaczęło?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jak to się wszystko zaczęło?

Od podstawówki po szkołę średnią mój poziom angielskiego nie ulegał znaczącym zmianom. Chcę delikatnie powiedzieć, że był bardzo słaby. Na studiach powziąłem decyzję, że w końcu czas nauczyć się język angielskiego na poważnie. Problem leżał jednak w dwóch płaszczyznach – finansowej – nie było mnie stać na drogie kursy czy szkoły językowe, a po drugie – szkolne metody są niestety bardzo nieefektywne.

Postanowiłem, że sam znajdę swoją własną metodę nauki. Ebook, który powstał jest kwintesencją tego, czego udało mi się nauczyć. Odkryłem, że Internet kryje wiele możliwości darmowej nauki angielskiego, o których sam być może nie wiedziałeś.

Nie mam zamiaru karmić Cię marketingową papką.

Jesteś rozsądnym człowiekiem i sam dokonujesz racjonalnych wyborów. Najlepiej sam ocenisz, czy ten ebook rzeczywiście Ci pomoże czy też nie.

Wejdź na Efektywny Angielski i przeczytaj kilka artykułów, które pokażą Ci w jaki sposób uczyć się języka angielskiego (te artykuły to dopiero wstęp – zasób darmowych materiałów będzie stale poszerzany).

By nie marnować Twojego cennego czasu na szukanie wpisów postanowiłem, że podam bezpośrednie linki do kilku przykładowych artykułów:

Jakie masz problemy z nauką angielskiego?
Dlaczego warto uczyć się angielskiego. 5 mocnych powodów
Piosenki do nauki angielskiego – 10 najlepszych
Jak nauczyć się gramatyki angielskiej
Samodyscyplina – klucz do sukcesu w nauce angielskiego

Chcesz jeszcze więcej rzeczy za darmo?

Nie ma sprawy! Wejdź na stronę Efektywny Angielski i…

pobierz za darmo fragment ebooka!

To nic nie kosztuje, a Ty możesz wypróbować to, co mam nadzieję, zmieni Twoje życie.

Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem mojego ebooka, to wejdź na stronę wydawnictwa wydaje.pl i w kilku prostych krokach odbierz książkę Jak efektywnie uczyć się języka angielskiego.

Ten ebook stworzyłem z myślą o Tobie i Twoich potrzebach. Dodatkowo zamieściłem w książce 3 DARMOWE BONUSY, które możesz wykorzystać do nauki po jej zakupie.

Pozostałe artykuły o szkole i edukacji: