Artykuły biurowe nie muszą być nudne

Artykuły biurowe nie muszą być nudne
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Przywykliśmy nie zwracać większej uwagi na wpadające nam do rąk długopisy, segregatory, notatniki, spinacze… Tymczasem artykuły biurowe potrafią być ładne, ciekawe, dekoracyjne, śmieszne lub po prostu … dziwne.
W sklepach możemy znaleźć wiele artykułów biurowych pełniących tradycyjne funkcje, jednak dziwnie wyglądających. Może nie jest szczególnie wygodnie pisać długopisem w kształcie gruszki, papugi czy truskawki, jednak taki gadżet jest na pewno zabawny. Występują całe linie artykułów papierniczych związane z tematem, motywem, czy też sygnowane nazwiskiem gwiazdy. Nabyć można ogromne pluszowe długopisy o długości dochodzącej do pół metra.
Poza długopisami dziwnie wyglądającymi, można znaleźć też długopisy o dziwnych funkcjach. Są takie, których jednym końcem piszesz atramentem widocznym tylko w określonym świetle, a na drugim końcu mające lampkę emitujące to światło – jak się nietrudno domyślić, używają ich przede wszystkim uczniowie do pisania ściąg. Nie jest problemem zakup długopisu z malutkim aparatem fotograficznym czy dyktafonem, choć zapewne większość sposobów, na które można je użyć jest nielegalne.
W celach obronnych zakupić można także długopisy rażące niewielkim prądem lub strzelające wcześniej załadowanymi lekkimi kulkami. Nigdy więcej znikających długopisów! Jeśli myślicie, że artykuły biurowe muszą być nudne, to prezentowanie w internecie produkty bardzo was zaskoczą.

Pozostałe artykuły o szkole i edukacji: